Gotuj z nami

naturalnie

Crispy Natural jest producentem najlepszych na rynku, prawdziwych chipsów z suszonych, naturalnie słodkich owoców oraz pełnych wartości odżywczych warzyw. Bogatych w błonnik, witaminy i mikroelementy, a zarazem mocno chrupiących, bez zbędnych dodatków.

okładka CN

Wszystko czego potrzebujesz

nowa linia

Teraz idąc z duchem czasu wychodzimy naprzeciw potrzebom nowoczesnych konsumentów i wprowadzamy na rynek nową linię, składając się z trzech różnych produktów – to szybkie i łatwe pomysły na posiłek do przygotowania w domu, czy pracy. Dania lub dodatki do nich są bogate w składniki odżywcze, całkowicie wolne od pustych kalorii – nieprzetworzone, zdrowe jedzenie!

Weganizm

To alternatywa dla tych, którzy dbających o zdrową i świadomą dietę.

Świadomy wybór

Spełnia wszelkie zapotrzebowania żywieniowe oraz zapewnia korzyści zdrowotne.

Maksimum natury

Chcemy, by produkty spożywcze powstawały w zgodzie z otaczającą nas naturą.

Troska o środowisko

Skupienie się na czystych, lokalnie przygotowywanych potrawach, które dobrze smakują bez szkody dla środowiska lub zdrowia.


ciekawostki Culinary Line

Czy wiesz, że...?

Steki warzywne

idealnie nadają się na obiad jako stek lub hamburger, czy dodatek do sałatki. Do przygotowania na patelni, w piekarniku, ale również i na grillu.

Koktajl

to zdrowa przekąska, dodająca energii w pracy, czy po treningu. Zapewnia dzienną dawkę witaminy C i sprawdza się jako lek na „syndrom dnia wczorajszego”.

Wywar z warzyw

sprawdza się jako baza do zup, sosów, gotowanych warzyw i potraw. Można go wykorzystać również jako przyprawę do hummusów, ale również jest rozgrzewającym lekiem na tzw. „syndrom dnia wczorajszego”.

Zobacz cały wachlarz

nowej linii Crispy Natural


Steki warzywne

z naturalnych roślinnych składników

Koktajl

burak + jagoda + czarna porzeczka

Wywar z warzyw

z naturalnych roślinnych składników