Sprawdź, może szukamy właśnie Ciebie!

Stań się częścią zespołu i buduj wspólny sukces naturalnych przekąsek Crispy Natural razem z nami!

Uczestnicz w wielu dynamicznie rozwijających się projektach, poznawaj ciekawych ludzi i kreatywne zespoły. Praca w zespole Crispy Natural wzbogaci Twoje doświadczenie i wiedzę, dając Ci możliwość szybkiego rozwoju w obszarach związanych z Twoimi zainteresowaniami zawodowymi.

Warto wiedzieć

Co oferujecie?

Praca w zespole Crispy Natural to świetna okazja, by robić to, co najbardziej lubisz i dalej podnosić swoje kompetencje. Inwestujemy w dalszy rozwój naszych współpracowników, by jak najlepiej wykorzystać potencjał każdej osoby w zespole. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet socjalny (m.in. Karty MultiSport, wczasy pod gruszą, etc.).

Jak przebiega rekrutacja?

Proces ten jest tak ułożony, by wspólnie poznać się jak najlepiej. Wystarczy, że prześlesz nam swoje CV za pośrednictwem strony www bądź na adres e-mail wskazany w ogłoszeniu. Następnie jest ono weryfikowane i w sytuacji, gdy Twoje kompetencje są tymi, których aktualnie poszukujemy, umawiamy się na rozmowę.

Podczas rozmowy masz okazję zapytać o wszystkie nurtujące Cię kwestie. Proces rekrutacji trwa średnio od 2 do 4 tygodni, po tym okresie kontaktujemy się ze wszystkimi osobami aplikującymi na dane stanowisko z informacją o zatrudnieniu. Każda nowo zatrudniona osoba otrzymuje od nas pakiet początkowy, w którym znajdują się materiały informacyjne dot. ogólnej oferty firmy oraz zbiór podstawowych informacji organizacyjnych dotyczących naszej codziennej współpracy.

Aktualnie nikogo nie szukacie, co wtedy?

Jeśli mimo to, uważasz, że Twoje kompetencję bądź zaangażowanie w rozwój Crispy Natural mogą być dla nas ciekawe, śmiało możesz swoje CV przesłać na adres rekrutacja@crispynatural.pl – Będzie ono w naszej bazie, więc gdy tylko będziemy kogoś takiego jak Ty szukać, a informacje z nim zawarte będą odpowiadały przyszłym potrzebom, skontaktujemy się z Tobą jako z jedną z pierwszych osób!