baner-wspieramy2
cyfry__01

Od wielu lat aktywnie wspieramy rozmaite inicjatywy lokalnych grup na terenie całej Polski. Staramy się wspomagać zarówno finansowo, jak i rzeczowo szkoły, uczelnie, kluby sportowe, placówki pomocy społecznej, szpitale, domy dziecka oraz schroniska dla zwierząt.

Społeczna odpowiedzialność była i jest dla nas bardzo ważna, dlatego chętnie angażujemy się w projekty związane z ochroną wspólnego środowiska, wspierające różne aktywności oraz ważne wydarzenia społeczne.

Przedszkola

Szkoły

Uczelnie

Kluby sportowe

Schroniska dla zwierząt

Szpitale

Domy dziecka

Może właśnie Was?

cyfry_-02

We współpracy z marką Crispy Natural stworzyliśmy ogólnopolski program „Porcja Pozytywnej Energii”, który przez sześć lat z rzędu z sukcesem wspierał nauczycieli szkół i przedszkoli w aktywnej edukacji dzieci w kwestii budowania zdrowych nawyków żywieniowych i aktywnego trybu życia wśród najmłodszych.

W trakcie szczytu obecnej pandemii COVID-19 wspomogliśmy również 22 szpitale jednoimienne, przekazując swoje produkty (zdrowe przekąski z warzyw i owoców oraz wartościowe i sycące dania instant) personelowi pracującemu ponad siły.

cyfry_-03

Pragniemy wspierać lokalne grupy zarówno w codziennym ich funkcjonowaniu jak i długofalowym rozwoju, oferując pomoc w zakresie promocji aktywności prozdrowotnej i prośrodowiskowej – tak narodził się pomysł programu „WspieraMY”.

Wierzymy, że taka pomoc przyczyni się do zwiększenia dostępności do różnego rodzaju aktywności i da możliwość rozwoju młodych talentów.

Chcemy czynić dobro i jednocześnie inspirować do działania, budowania nowych relacji, zainteresowań, nawyków dla zdrowia, zabawy i wspólnego spędzania czasu.

Trwa nabór wniosków o dofinansowanie. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne dokumenty. Wypełnij je i wyślij na adres: WspieraMy@crispynatural.pl

WAŻNE ZAŁĄCZNIKI

Wniosek o dofinansowanie

Regulamin
projektu

Materiały
reklamowe

[wkrótce]

Zgoda na publikację
wizerunku

Klauzula
RODO

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kto może zgłosić swój pomysł?

W naszym programie mogą wziąć udział zarówno osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, organizacje jak i osoby prywatne.

Jakie wsparcie można uzyskać?

W ramach programu udzielamy wsparcia zarówno finansowego jak i barterowego.

Ile czasu trwa rozpatrywanie wniosku?

To zależy od rozmachu wydarzenia 😊 Jedno jest pewne – nadesłane wnioski zostaną rozpatrzone w ciągu 30 dni od daty ich złożenia.

Kiedy mogę złożyć wniosek?

Wnioski można składać w dowolnym terminie. Masz super pomysł? Po prostu do nas napisz, a my zajmiemy się resztą!

W jakie eventy i akcje chętnie się angażujecie?

Chętnie angażujemy się w akcje mające na celu edukację społeczeństwa, propagowanie zdrowego stylu życia, eventy sportowe, a także akcje charytatywne. Na bieżąco reagujemy na Wasze potrzeby. W momencie wybuchu pandemii naszym wsparciem obdarzyliśmy 22 szpitale jednoimienne!

Jakie warunki muszę spełnić, aby móc otrzymać wsparcie?

Prosimy o wypełnienie niezbędnych dokumentów – wniosku o dofinansowanie, zgody na publikację wizerunku oraz klauzuli RODO. Wszelkie niezbędne pliki do pobrania znajdziesz powyżej.

Na jakiej zasadzie przyznajecie wsparcie?

Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie. Na specjalnym zebraniu omawiamy wszystkie za i przeciw i podejmujemy ostateczną decyzję. Dla nas ważna jest idea, pomysł i cel jaki chcecie zrealizować!

Dlaczego powstał program WspieraMY?

Od wielu lat aktywnie wspieramy rozmaite lokalne inicjatywy. Chętnie angażujemy się w projekty związane z ochroną środowiska naturalnego, akcje charytatywne, wydarzenia sportowe czy różnego typu wydarzenia społeczne. Naszym działaniem chcemy czynić dobro, a jednocześnie inspirować innych do działania, budowania relacji, zdrowych nawyków czy zainteresowań.